przedstawicielstwo
Mądry Polak Po Szkodzie - Przedstawiciel Transportu W Europie

Mądry Polak Po Szkodzie – Przedstawiciel Transportu W Europie

Zastanawiałeś się kiedykolwiek skąd wzięło się powiedzenie „Mądry Polak po szkodzie”? A może jesteś jednym z tych, którzy wychodzą z założenia, że lepiej podjąć ryzyko i całą resztą martwić się później? Oczywiście można nie martwić się na zapas, ale tylko wówczas, jeśli ma się pewność, że do niemartwienia jest się w 100% przygotowanym.

Odpowiedzialność przedsiębiorcy
Umiejętność przewidywania i troski o to, aby nasze działania prowadzone były przemyślanie i odpowiedzialnie dotyczy zarówno życia prywatnego, jak również zadań, które stawiamy sobie i pracownikom w życiu zawodowym. Prowadząc firmę, masz znacznie więcej sytuacji kryzysowych, z którymi przychodzi Ci się mierzyć i musisz być na nie przygotowany. Nie zawsze da się i nie zawsze powinno się odkładać sprawy na potem. Jeśli jesteś szefem, musisz dbać o to, aby Twoja firma działała zgodnie z literą prawa i była gotowa na wszelkie kontrole i sytuacje kryzysowe. Oczywiście możesz wszystko ogarniać sam, ale czy na pewno wiesz jak zachować się w razie trudności? Co więcej, musisz mieć też na uwadze, że Twoi pracownicy nie mają Twojej wiedzy i refleksu i nie zawsze potrafią odpowiednio zareagować w sytuacji stresowej. Jak zatem przygotować się na takie okoliczności? Przecież nie wszystko możesz przewidzieć.

Pomoc w drodze
Właśnie dlatego powstała usługa Transport Assist, która zapewnia Tobie i Twoim kierowcom pomoc w drodze i pełne wsparcie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W razie kontroli, do Waszej dyspozycji jest specjalista, z którym możesz szybko nawiązać kontakt i od którego możesz oczekiwać fachowej pomocy. Nie musisz znać języka, bo Twój opiekun go zna. Ma także niezbędną wiedzę i kwalifikacje, do sprawnego reagowania w sytuacjach kryzysowych i współpracuje z zagranicznymi kancelariami, których pomoc niekiedy bywa nieodzowna. Ty nie musisz się już o to wszystko martwić.

Co możesz zyskać z usługą Transport Assist?
Jeśli myślisz, że Transport Assist to tylko dodatkowe koszty – jesteś w ogromnym błędzie. Szybki rachunek pozwoli Ci policzyć jak wiele zyskasz, korzystając z usługi pomocy w drodze. Twój przedstawiciel wie dokładnie jakie dokumenty wymagane są podczas kontroli i jak należy się w jej trakcie zachować. Za jego pośrednictwem, możesz szybko reagować i uniknąć mandatów, które niejednokrotnie nakładane są na przewoźnika nie do końca słusznie. Co więcej, oszczędzasz swój cenny czas, ponieważ nie musisz się tym wszystkim sam zajmować. Zyskujesz także bezcenne poczucie bezpieczeństwa dla siebie i dla swojego kierowcy, który będzie wiedział, że zawsze uzyska pomoc w razie niespodziewanych zdarzeń w podróży.

Telefon do przyjaciela
W pracy, jak w życiu dobrze mieć przy sobie przyjaciół, na których można liczyć. Transport Assist to taki szczególny telefon do przyjaciela, który pomoże Ci w razie kłopotów w drodze. Pomyśl o tym także w kategoriach swego rodzaju udogodnienia w pracy Twojego kierowcy. Wiemy nie od dziś, że branża przeżywa pracowniczy kryzys i warto dbać o dobrych pracowników, którzy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Każdy kierowca, który spędza długie godziny za kółkiem daleko od domu doceni wsparcie tego typu. Sama świadomość, że w razie kontroli nie jest zdany na siebie, zaoszczędzi mu sporo stresu, a Tobie może zaoszczędzić mandatu ?

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.