przedstawicielstwo
Jak Zgłosić Kierowcę W Elektronicznym Systemie Internetowym (Holandia) - Przedstawiciel Transportu W Europie

Jak Zgłosić Kierowcę W Elektronicznym Systemie Internetowym (Holandia) – Przedstawiciel Transportu W Europie

Luty mija coraz szybciej pod znakiem wielu pytań i niejasnych odpowiedzi o zmiany w prawie holenderskim i obowiązek rejestracji kierowców do końca tego miesiąca.

Zgłoszenie kierowcy Holandia
Aby ułatwić Wam zgłaszanie kierowców do niderlandzkiego systemu, przygotowaliśmy instrukcję jak to zrobić krok po kroku:

Nie tylko rejestracja kierowców
Pamiętajcie, że czasu na zgłoszenie kierowców jest coraz mniej, a kary za nieprzestrzeganie procedur będą dotkliwe. Ponadto, zgodnie z ustawą WAGW EU, przedsiębiorcy będą nie tylko zobowiązani do rozliczania płacy minimalnej kierowców według niderlandzkich stawek, ale są także zobligowani do wyznaczenia przedstawiciela transportu na terenie Holandii. We wszystkich wymienionych kwestiach możemy Ci pomóc.

Oprócz filmiku z instrukcją rejestracji kierowców w holenderskim systemie, przygotowaliśmy także przejrzystą tabelę z wyszczególnieniem najistotniejszych obowiązków prawnych, jakie na Tobie ciążą w wybranych krajach europejskich. Znajdziesz ją w naszym najnowszym artykule w portalu 40ton.net.

Jesteśmy dla Ciebie
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie zmian w prawie transportowym, jesteśmy do Twojej dyspozycji cały czas. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.