przedstawicielstwo
Jak Zgłaszać Kierowców – Nowy Wideo Przewodnik Krok Po Kroku - Przedstawiciel Transportu W Europie

Jak Zgłaszać Kierowców – Nowy Wideo Przewodnik Krok Po Kroku – Przedstawiciel Transportu W Europie

Zmiany przepisów spędzają Ci sen z powiek? Nie wiesz jak zgłosić Twoich kierowców w poszczególnych krajach? Koniec z wątpliwościami! Oddajemy w Wasze ręce wideo przewodnik, w którym pokazujemy krok po kroku jak poprawnie dokonać zgłoszenia kierowcy w systemach elektronicznych.

Wspieramy firmy transportowe
Współpracujemy z licznymi firmami z branży transportowej, dlatego nasza wiedza nie ogranicza się do śledzenia norm prawnych, ale sprowadza się także do bieżącej pomocy przedsiębiorcom i odpowiadaniu na liczne pytania naszych klientów. Wiemy, że czasem ciężko podążyć za zamianami, a nieprawidłowo dopełnione formalności mogą zakończyć się nieprzyjemnościami. Właśnie dlatego uruchomiliśmy kanał na YouTube, w którym publikujemy filmy instruktażowe, które pomogą Wam w wielu tematach.

Zgłoszenia kierowców
Z myślą o naszych Klientach nagrywamy filmy, w którym pokazujemy jak dodawać kierowców w systemach elektronicznych różnych krajów. Dzięki temu, możecie zrobić to sami, mając pewność, że zgłoszenie będzie wykonane prawidłowo i nic nie przeoczycie. Już dziś znajdziecie instrukcje zgłaszania kierowców w takich krajach jak Holandia, Francja, Włochy, Niemcy i Austria. Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych filmów:
https://www.youtube.com/channel/UCFVxA8trTh0bZo8dre7-EYA
Zgłoszenie kierowcy Holandia

Zgłoszenie kierowcy Francja

Zgłoszenie kierowcy Włochy

Zgłoszenie kierowcy Niemcy

Zgłoszenie kierowcy Austria

Kanał na YT dla branży transportowej
Kanał Przedstawicielstwo.eu na platformie YouTube ma pomóc właścicielom firm transportowych w dopełnianiu formalności, które nie zawsze są łatwe do samodzielnego wykonania. Dotychczas na prośbę naszych Klientów skupiliśmy się na tym, aby w przejrzysty sposób pokazać jak zgłaszać kierowców w systemach elektronicznych kilku najbardziej popularnych krajów UE. Kanał będzie się rozwijał odpowiadał na potrzeby firm, z którymi współpracujemy. Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie subskrybuj nasz kanał! Dzięki temu otrzymasz powiadomienia o nowych filmach.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, koniecznie zapytaj doradcę o szczegóły współpracy.